Wykaz komitetów wyborczych zarejestrowanych na obszarze Delegatury KBW w Ciechanowie
L.P. Organ rejestrujący Sygnatura Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status Adres strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-4/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO KWW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO Michał Pietruszewski
Baboszewo gm. Baboszewo Zarejestrowany  
2 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-10/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO KWW TOMASZA SOBECKIEGO Wiesława Sobecka
Baboszewo gm. Baboszewo Zarejestrowany  
3 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-27/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK" KWW-STRAŻAK Antoni Gierkowski
Baboszewo gm. Baboszewo Zarejestrowany  
4 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-45/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI RZEWIN KWW RZEWIN Paweł Kaliński
Rzewin gm. Baboszewo Zarejestrowany  
5 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-108/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO KWW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO Wiesław Andrzej Przedpełski
Baboszewo gm. Baboszewo Zarejestrowany  
6 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-62/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STOP UKŁADOM" KWW "STOP UKŁADOM" Paweł Radosław Ługowski
Bieżuń gm. Bieżuń Zarejestrowany  
7 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-70/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA ŁUBIŃSKIEGO KWW RYSZARDA ŁUBIŃSKIEGO Dawid Żółtowski
Dąbrówki gm. Bieżuń Zarejestrowany  
8 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-68/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZGA WIŚNIEWSKI KWW WIŚNIEWSKI Adam Wiśniewski
Pozga gm. Bieżuń Zarejestrowany  
9 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-69/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY KOŚCIELNEJ KWW AGATA KOŚCIELNA Lucjan Kościelny
Bieżuń gm. Bieżuń Zarejestrowany  
10 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-86/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYMAŃSKIEGO KWW ANDRZEJA SZYMAŃSKIEGO Bogusław Zdziemborski
Bieżuń gm. Bieżuń Zarejestrowany  
11 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-109/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK" KWW "STRAŻAK" Jerzy Kowalkowski
Bieżuń gm. Bieżuń Zarejestrowany  
12 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-117/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA JABŁOŃSKIEGO KWW JABŁOŃSKI KRZYSZTOF GRZEGORZ Katarzyna Jabłońska
Bieżuń gm. Bieżuń Zarejestrowany  
13 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-72/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CHODACZ KWW GRZEGORZA CHODACZ Agnieszka Chodacz
Chorzele gm. Chorzele Zarejestrowany  
14 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-140/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO KWW RADKA ZAKRZEWSKIEGO Katarzyna Zakrzewska
Chorzele gm. Chorzele Zarejestrowany  
15 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-34/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOMEM KWW GMINA WSPÓLNYM DOMEM Leszek Zmudczyński
Gumowo gm. Ciechanów Zarejestrowany  
16 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-144/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY OPASIŃSKIEJ KWW KATARZYNY OPASIŃSKIEJ Radosław Chyliński
Ciechanów gm. Ciechanów Zarejestrowany  
17 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-148/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW KWW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW Artur Frączkowski
Ciechanów gm. Ciechanów Zarejestrowany  
18 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-159/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GĄSECKA KWW WSPÓLNOTA GĄSECKA Ryszard Piątkowski
Gąski gm. Ciechanów Zarejestrowany  
19 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-20/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TRZCIŃSKIEGO KWW RYSZARDA TRZCIŃSKIEGO Beata Trzcińska
Chojnowo gm. Czernice Borowe Zarejestrowany  
20 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-150/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZA WSPÓLNA SPRAWA KWW GMINA NASZA WSPÓLNA SPRAWA Maria Alicja Burska
Dzielin gm. Czernice Borowe Zarejestrowany  
21 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-171/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZERNICE BOROWE KWW NASZA GMINA CZERNICE BOROWE Małgorzata Brzezińska
Obrębiec gm. Czernice Borowe Zarejestrowany  
22 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-8/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ KWW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ Teresa Gortat
Wychódźc gm. Czerwińsk nad Wisłą Zarejestrowany  
23 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-97/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA CZERWIŃSK NAD WISŁĄ KWW NASZA ZIEMIA - GMINA CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Mariusz Ciećwierz
Wychódźc gm. Czerwińsk nad Wisłą Zarejestrowany  
24 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-160/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BABCZONKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BABCZONKA Tadeusz Babczonek
Wólka Przybójewska gm. Czerwińsk nad Wisłą Zarejestrowany  
25 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-5/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO KWW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO Włodzimierz Czyżewski
Nowe Sarnowo gm. Dzierzążnia Zarejestrowany  
26 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-11/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA KWW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA Barbara Alina Sobiecka
Chrościn gm. Dzierzążnia Zarejestrowany  
27 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-15/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO KWW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO Bożena Kucińska
Wierzbica Pańska gm. Dzierzążnia Zarejestrowany  
28 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-43/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA KWW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA Leszek Zmysłowski
Nowe Sarnowo gm. Dzierzążnia Zarejestrowany  
29 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-146/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO KWW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO Ryszard Matuszewski
Starczewo Pobodze gm. Dzierzążnia Zarejestrowany  
30 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-56/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO KWW RAFAŁA KUCIŃSKIEGO Edyta Kucińska
Szumsk gm. Dzierzgowo Zarejestrowany  
31 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-147/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOMIRA KWW LUBOMIRA Agnieszka Jendraszczak
Rzęgnowo gm. Dzierzgowo Zarejestrowany  
32 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-40/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI KWW RAZEM Z LUDŹMI Iwona Dobrzyńska
Kondrajec Szlachecki gm. Glinojeck Zarejestrowany  
33 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-73/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMERYT KWW EMERYT Jan Gadomski
Glinojeck gm. Glinojeck Zarejestrowany  
34 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-100/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GADOMSKIEGO KWW PIOTRA GADOMSKIEGO Mariola Gadomska
Nowy Garwarz gm. Glinojeck Zarejestrowany  
35 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-106/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA ZUBELEWICZA KWW - STA. ZUBELEWICZA Anna Katarzyna Prusakiewicz
Glinojeck gm. Glinojeck Zarejestrowany  
36 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-121/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018 Aneta Barbara Bieńkowska
Glinojeck gm. Glinojeck Zarejestrowany  
37 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-173/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JANA WIŚNIEWSKIEGO KWW P. J. WIŚNIEWSKIEGO Katarzyna Wiśniewska
Glinojeck gm. Glinojeck Zarejestrowany  
38 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-63/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA KWW ADAMA PIOTRA BUDKA Henryk Tomczak
Gołymin-Południe gm. Gołymin-Ośrodek Zarejestrowany  
39 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-136/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO KWW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO Elżbieta Chrzanowska
Gołymin-Ośrodek gm. Gołymin-Ośrodek Zarejestrowany  
40 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-80/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY ROZWÓJ KWW BEZPIECZNY ROZWÓJ Waldemar Amenda
Grudusk gm. Grudusk Zarejestrowany  
41 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-88/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RĄBIEŻ GRUDUSKI KWW RĄBIEŻ GRUDUSKI Aldona Edyta Świątecka
Rąbież Gruduski gm. Grudusk Zarejestrowany  
42 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-138/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSI MIERZANOWO KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSI MIERZANOWO Alicja Ewa Tybuchowska
Mierzanowo gm. Grudusk Zarejestrowany  
43 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-145/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ GRUDUSK" KWW "JEDNOŚĆ GRUDUSK" Jerzy Marian Żerański
Przywilcz gm. Grudusk Zarejestrowany  
44 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-155/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA GRUDUSK KWW NOWA GMINA GRUDUSK Anna Gorgolewska-Kaszuba
Humięcino-Andrychy gm. Grudusk Zarejestrowany  
45 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-158/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GRUDUSK KWW NASZ GRUDUSK Żaneta Anna Bartkowska
Borzuchowo-Daćbogi gm. Grudusk Zarejestrowany  
46 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-167/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DEPTUŁY "NIEZALEŻNI" KWW ADN Krystyna Deptuła
Grudusk gm. Grudusk Zarejestrowany  
47 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-66/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK KWW JANUSZA MIZEREK Marta Pęczkowska
Drążdżewo Nowe gm. Jednorożec Zarejestrowany  
48 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-90/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK KWW JOLANTY BĄCZEK Stefan Józef Kopowski
Jednorożec gm. Jednorożec Zarejestrowany  
49 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-130/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL KWW KRZYSZTOF STANCEL Elżbieta Stancel
Jednorożec gm. Jednorożec Zarejestrowany  
50 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-154/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY KRAJEWSKIEJ KWW HALINY KRAJEWSKIEJ Barbara Anna Nizielska
Jednorożec gm. Jednorożec Zarejestrowany  
51 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-165/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GOŁĘBIEWSKIEGO KWW TOMASZA GOŁĘBIEWSKIEGO Anna Gołębiewska
Małowidz gm. Jednorożec Zarejestrowany  
52 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-94/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO KWW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO Marlena Domańska
Królewo gm. Joniec Zarejestrowany  
53 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-137/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ PYRŻA KWW ANDRZEJ PYRŻA Sebastian Piotr Kowalski
Szumlin gm. Joniec Zarejestrowany  
54 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-93/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA REJTNER KWW STANISŁAWA REJTNER Stanisław Rejtner
Krasne gm. Krasne Zarejestrowany  
55 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-128/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO KWW MICHAŁA SZCZEPAŃSKIEGO Paweł Żbikowski
Nowe Żmijewo gm. Krasne Zarejestrowany  
56 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-16/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO KWW ADAMA BACŁAWSKIEGO Elżbieta Światkowska
Morawy-Śliwki gm. Krzynowłoga Mała Zarejestrowany  
57 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-46/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ KWW MARIANA CHODACZ Józef Marian Wódkiewicz
Kaki-Mroczki gm. Krzynowłoga Mała Zarejestrowany  
58 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-77/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO KWW J. HUMIĘCKIEGO Bożena Mirosława Zamielska
Świniary gm. Krzynowłoga Mała Zarejestrowany  
59 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-78/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KAWIECKIEGO KWW ROBERTA KAWIECKIEGO Gabriela Kawiecka
Rudno Jeziorowe gm. Krzynowłoga Mała Zarejestrowany  
60 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-135/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUDNA KWW - RUDNA Ilona Leleniewska
Rudno Jeziorowe gm. Krzynowłoga Mała Zarejestrowany  
61 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-6/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA KWW JAKUBA KRAWCZYKA Jakub Krzysztof Krawczyk
Kuczbork Osada gm. Kuczbork-Osada Zarejestrowany  
62 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-32/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO KWW JACKA GRZYBICKIEGO Magdalena Grzybicka
Kuczbork-Wieś gm. Kuczbork-Osada Zarejestrowany  
63 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-58/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM KWW GMINA WSPÓLNYM DOBREM Beata Raźniak
Zielona gm. Kuczbork-Osada Zarejestrowany  
64 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-33/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY KWW AKTYWNI DLA GMINY Katarzyna Wałkuska
Lipowiec Kościelny gm. Lipowiec Kościelny Zarejestrowany  
65 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-172/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DRZEWIECKIEGO KWW PAWŁA DRZEWIECKIEGO Paweł Drzewiecki
Turza Mała gm. Lipowiec Kościelny Zarejestrowany  
66 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-174/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GOSCHORSKIEGO - WSPÓLNE JUTRO KWW JAROSŁAWA GOSCHORSKIEGO - WSPÓLNE JUTRO Krystyna Goschorska
Lipowiec Kościelny gm. Lipowiec Kościelny Zarejestrowany  
67 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-21/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO KWW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO Jacek Kołodziejski
Dębówka gm. Lutocin Zarejestrowany  
68 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-129/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO KWW - MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO Mariusz Szymański
Boguszewiec gm. Lutocin Zarejestrowany  
69 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-24/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA KWW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA Piotr Łyszczarz
Żukowo gm. Naruszewo Zarejestrowany  
70 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-35/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ KWW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ Elżbieta Marzanna Napiórkowska
Naruszewo gm. Naruszewo Zarejestrowany  
71 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-61/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIELATA KWW KRZYSZTOFA PIELATA Agnieszka Ewa Pielat
Skarszyn gm. Naruszewo Zarejestrowany  
72 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-74/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ZAKRZEWSKIEGO KWW PAWŁA ZAKRZEWSKIEGO Paweł Zakrzewski
Wichorowo gm. Naruszewo Zarejestrowany  
73 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-110/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA STASIAKA KWW MS Marlena Maria Stasiak
Sobanice gm. Naruszewo Zarejestrowany  
74 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-143/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW BANASIAK KWW JAROSŁAW BANASIAK Jan Ksybek
Strzembowo gm. Naruszewo Zarejestrowany  
75 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-156/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ANTCZAKA KWW TADEUSZA ANTCZAKA Martyna Antczak
Nacpolsk gm. Naruszewo Zarejestrowany  
76 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-47/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY KWW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY Stefan Jan Gumowski
Nowe Miasto gm. Nowe Miasto Zarejestrowany  
77 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-103/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ KWW NASZA WIEŚ TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ Elżbieta Żebrowska
Zasonie gm. Nowe Miasto Zarejestrowany  
78 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-65/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŻDY JEST WAŻNY KWW KAŻDY JEST WAŻNY Dorota Kałwa
Obrąb gm. Ojrzeń Zarejestrowany  
79 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-92/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA ŚLUBOWSKIEGO KWW DOMINIKA ŚLUBOWSKIEGO Katarzyna Ślubowska
Ojrzeń gm. Ojrzeń Zarejestrowany  
80 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-124/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA KWW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA Dariusz Kisielewski
Ojrzeń gm. Ojrzeń Zarejestrowany  
81 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-175/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OJRZEŃ "ZARADNY RADNY" KWW ZARADNY RADNY Lech Jan Janiszewski
Halinin gm. Ojrzeń Zarejestrowany  
82 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-95/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA GĄSIOROWSKIEGO ZIEMIA OPINOGÓRSKA KWW AG ZIEMIA OPINOGÓRSKA Ewa Gąsiorowska
Chrzanówek gm. Opinogóra Górna Zarejestrowany  
83 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-149/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WIĘCKIEWICZ KWW ANNY WIĘCKIEWICZ Anna Więckiewicz
Kołaki-Kwasy gm. Opinogóra Górna Zarejestrowany  
84 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-157/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA SZEMPLIŃSKA KWW IWONA SZEMPLIŃSKA Iwona Szemplińska
Przedwojewo gm. Opinogóra Górna Zarejestrowany  
85 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-170/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOWALSKIEGO KWW PIOTRA KOWALSKIEGO Marta Kowalska
Władysławowo gm. Opinogóra Górna Zarejestrowany  
86 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-177/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA KATARZYNA ZMORZYŃSKA KWW ZMORZYŃSKA Alina Władysława Zając
Pomorze gm. Opinogóra Górna Zarejestrowany  
87 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-23/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GRUDNEGO KWW ROMANA GRUDNEGO Agata Kubiak
Pruszyn gm. Płońsk Zarejestrowany  
88 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-28/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECH KOWALSKI SKARŻYN, ILINKO, ILINO KWW-WOJCIECH-KOWALSKI-SKARŻYN-ILINKO-ILINO Marek Tomasz Kowalski
Skarżyn gm. Płońsk Zawiadomienie wycofane  
89 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-54/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KWIATKOWSKIEGO KWW JÓZEFA KWIATKOWSKIEGO Wanda Kwiatkowska
Szpondowo gm. Płońsk Zarejestrowany  
90 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-67/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARCELINA I KLUCZEWA HENRYKI ŻOŁĄDEK KWW AIK HENRYKI ŻOŁĄDEK Krzysztof Piotr Żołądek
Arcelin gm. Płońsk Zarejestrowany  
91 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-114/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY NIEWIADOMSKIEJ KWW EWY NIEWIADOMSKIEJ Maciej Niewiadomski
Nowe Koziminy gm. Płońsk Zarejestrowany  
92 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-132/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ARENTOWICZA KWW PAWŁA ARENTOWICZA Jacek Tobolski
Strachówko gm. Płońsk Zarejestrowany  
93 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-76/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ KWW GMINY PRZASNYSZ Dorota Mocek
Dobrzankowo gm. Przasnysz Zarejestrowany  
94 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-81/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI BOGATE KWW MIEJSCOWOŚCI BOGATE Katarzyna Kopka
Bogate gm. Przasnysz Zarejestrowany  
95 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-168/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GOSTKOWA KWW MG Adam Rutkowski
Gostkowo gm. Przasnysz Zarejestrowany  
96 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-17/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SIKORSKIEGO KWW KRZYSZTOFA SIKORSKIEGO Agnieszka Sikorska
Krajkowo gm. Raciąż Zarejestrowany  
97 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-18/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY ZJADEWICZ KWW TERESY ZJADEWICZ Zofia Józefa Żelazka
Kraśniewo gm. Raciąż Zarejestrowany  
98 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-19/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KLENIEWSKIEGO KWW ROBERTA KLENIEWSKIEGO Katarzyna Kleniewska
Szapsk gm. Raciąż Zarejestrowany  
99 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-37/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA LEWANDOWSKIEGO KWW EUGENIUSZA Teresa Lewandowska
Kodłutowo gm. Raciąż Zarejestrowany  
100 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-75/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ROGOWSKIEJ KWW GRAŻYNY ROGOWSKIEJ Damian Rogowski
Sierakowo gm. Raciąż Zarejestrowany  
101 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-122/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ Radosław Paczkowski
Cieciersk gm. Raciąż Zarejestrowany  
102 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-126/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ KWW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ Małgorzata Ziółkowska
Jeżewo Wesel gm. Raciąż Zarejestrowany  
103 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-151/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KARPIŃSKIEGO KWW STANISŁAWA KARPIŃSKIEGO Grzegorz Wilkowski
Kraszewo Falki gm. Raciąż Zarejestrowany  
104 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-164/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘDZIERSKIEGO KWW JANUSZA KĘDZIERSKIEGO Dariusz Kędzierski
Kraszewo-Gaczułty gm. Raciąż Zarejestrowany  
105 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-51/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO KWW PRZEMYSŁAWA PAKUSZEWSKIEGO Izabela Pakuszewska
Bieżany gm. Radzanów Zarejestrowany  
106 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-119/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO KWW RAFAŁA NOWAKOWSKIEGO Stanisław Nowakowski
Radzanów gm. Radzanów Zarejestrowany  
107 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-161/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KOSIORKA KWW - ROMANA KOSIORKA Mateusz Kosiorek
Zgliczyn-Glinki gm. Radzanów Zarejestrowany  
108 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-44/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA" KWW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA" Jacek Kosiński
Grzybowo gm. Regimin Zarejestrowany  
109 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-162/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI T.P." KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW N+TP Maciej Lisowski
Dzieczewo gm. Siemiątkowo Zarejestrowany  
110 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-55/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SMARDZEWO KWW SMARDZEWO Bożena Wanda Geller
Smardzewo gm. Sochocin Zarejestrowany  
111 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-71/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO KWW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO Jarosław Piotr Wielechowski
Sochocin gm. Sochocin Zarejestrowany  
112 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-85/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO KWW JERZEGO ZAWADZKIEGO Honorata Henryka Kalicka
Sochocin gm. Sochocin Zarejestrowany  
113 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-99/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WALCZEWSKIEGO KWW IRENEUSZA WALCZEWSKIEGO Ewa Wrońska
Sochocin gm. Sochocin Zarejestrowany  
114 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-112/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KUJAWSKIEGO KWW DARIUSZA KUJAWSKIEGO Monika Kujawska
Drożdżyn gm. Sochocin Zarejestrowany  
115 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-111/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OSIEDLA KWW RAZEM DLA OSIEDLA Waldemar Banach
Sochocin gm. Sochocin Zarejestrowany  
116 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-176/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILEWO KWW MILEWO Jolanta Beata Zielińska
Milewo gm. Sochocin Zarejestrowany  
117 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-30/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW WSI CHROŚCICE KWW CHROŚCICE Jarosław Piotr Kowalski
Chrościce gm. Sońsk Zarejestrowany  
118 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-38/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MUCHOWSKIEGO KWW JAROSŁAWA MUCHOWSKIEGO Marek Stopczyński
Ciemniewko gm. Sońsk Zarejestrowany  
119 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-101/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA NOWICKIEGO KWW KRZYSZTOFA NOWICKIEGO Robert Pruchniewicz
Gołotczyzna gm. Sońsk Zarejestrowany  
120 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-105/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY JÓZEFY ŚLUBOWSKIEJ KWW MARZENY JÓZEFY ŚLUBOWSKIEJ Mirosław Szczepan Wesołowski
Gąsocin gm. Sońsk Zarejestrowany  
121 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-139/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO GMINY" KWW DOBRO GMINY Ewa Anna Dyoniziak
Chrościce gm. Sońsk Zarejestrowany  
122 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-41/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA LUBAŃSKIEGO KWW BOGUMIŁA LUBAŃSKIEGO Agata Lubańska
Strzegowo gm. Strzegowo Zarejestrowany  
123 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-49/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBRZYŃSKIEJ KWW RENATY DOBRZYŃSKIEJ Ewa Nowakowska
Breginie gm. Strzegowo Zarejestrowany  
124 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-57/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI WITKOWSKIEJ KWW MONIKI WITKOWSKIEJ Paulina Kupniewska
Giżynek gm. Strzegowo Zarejestrowany  
125 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-59/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PAPIERZYŃSKIEGO KWW ADAMA PAPIERZYŃSKIEGO Małgorzata Papierzyńska
Rydzyn Szlachecki gm. Strzegowo Zarejestrowany  
126 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-64/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISARKA KWW JAROSŁAWA PISARKA Elżbieta Pisarek
Strzegowo gm. Strzegowo Zarejestrowany  
127 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-84/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PAŁUBY KWW PRZEMYSŁAWA PAŁUBY Agnieszka Pałuba
Strzegowo gm. Strzegowo Zarejestrowany  
128 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-125/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ZALEWSKIEGO KWW WIESŁAWA ZALEWSKIEGO Sylwia Kędziora
Niedzbórz gm. Strzegowo Zarejestrowany  
129 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-152/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY STRZEGOWO KWW GMINY STRZEGOWO Edward Charzyński
Strzegowo gm. Strzegowo Zarejestrowany  
130 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-178/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI I SPRAWIEDLIWI KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIS Stanisław Józef Czaplicki
Marysinek gm. Strzegowo Zarejestrowany  
131 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-179/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOPECKIEGO KWW ARTURA KOPECKIEGO Aneta Kopecka
Breginie gm. Strzegowo Zarejestrowany  
132 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-36/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY STUPSK KWW MIESZKAŃCÓW GMINY STUPSK Iwona Dorota Wawrzyńczak
Strzałkowo gm. Stupsk Zarejestrowany  
133 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-102/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ KWW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ Katarzyna Staniszewska
Stupsk gm. Stupsk Zarejestrowany  
134 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-180/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DONATA STAŃCZAK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DONATA STAŃCZAK Henryka Agnieszka Staszczak
Bolewo gm. Stupsk Zarejestrowany  
135 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-12/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK KWW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK Agnieszka Ćwik
Szreńsk gm. Szreńsk Zarejestrowany  
136 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-29/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ KWW PRZYSZŁOŚĆ Bartosz Kamil Stasiak
Szreńsk gm. Szreńsk Zarejestrowany  
137 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-39/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK KWW NASZA GMINA SZREŃSK Nina Beata Popielarska
Szreńsk gm. Szreńsk Zarejestrowany  
138 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-118/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ KWW RAZEM ŁATWIEJ Ireneusz Przybysz
Rochnia gm. Szreńsk Zarejestrowany  
139 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-14/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ Alicja Teresa Rudnicka
Szydłowo gm. Szydłowo Zarejestrowany  
140 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-60/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GRZEGORZ ROCHNA KWW GRZEGORZ ROCHNA Mateusz Stefański
Trzcianka gm. Szydłowo Zarejestrowany  
141 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-48/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PĘKAŁY KWW JERZEGO PĘKAŁY Katarzyna Anna Roman-Pękała
Wieczfnia Kościelna gm. Wieczfnia Kościelna Zarejestrowany  
142 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-50/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GĘBALI KWW MARIUSZA GĘBALI Katarzyna Trojanowska-Gębala
Windyki gm. Wieczfnia Kościelna Zarejestrowany  
143 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-53/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI GŁOWACKIEJ KWW AGNIESZKI GŁOWACKIEJ Dariusz Jacek Głowacki
Kuklin gm. Wieczfnia Kościelna Zarejestrowany  
144 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-120/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WIECZFNIA KOŚCIELNA KWW NGWK Agnieszka Barbara Krystek
Mława gm. Wieczfnia Kościelna Zarejestrowany  
145 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-115/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZMIENIMY GMINĘ WIŚNIEWO KWW RAZEM ZMIENIMY GMINĘ WIŚNIEWO Włodzimierz Bęcławski
Mława gm. Wiśniewo Zarejestrowany  
146 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-131/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA KWW WŁADYSŁAWA MAĆKIEWICZA Rafał Gołębiewski
Wiśniewo gm. Wiśniewo Zarejestrowany  
147 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-142/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MŁODZI KWW TERAZ MŁODZI Aneta Racka
Lipowiec Kościelny gm. Wiśniewo Zarejestrowany  
148 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-153/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIESIELSKIEGO KWW ARTURA CIESIELSKIEGO Zbigniew Purzycki
Podkrajewo gm. Wiśniewo Zarejestrowany  
149 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-166/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA WOŹNIAKA KWW GRZEGORZA WOŹNIAKA Łukasz Woźniak
Mława gm. Wiśniewo Zarejestrowany  
150 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-169/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRZEGORZA WOŹNIAKA KWW NASZA GMINA GRZEGORZA WOŹNIAKA Magnus Dudkiewicz
Mława gm. Wiśniewo Zarejestrowany  
151 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-13/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU KWW KKOPROWSKIEGO NOWE OBLICZE SAMORZĄDU Katarzyna Monika Tomczuk-Kuzka
Nowe Olszyny gm. Załuski Zarejestrowany  
152 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-104/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI KWW NIEZALEŻNI Barbara Zenona Bronowska
Wojny gm. Załuski Zarejestrowany  
153 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-107/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI" KWW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI" Lilia Krakowiak
Karolinowo gm. Załuski Zarejestrowany  
154 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-87/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY GOLIAT KWW ANETY GOLIAT Jadwiga Ratajczyk
Żuromin gm. Żuromin Zarejestrowany  
155 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-98/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW ŻUROMIŃSKICH KWW NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW ŻUROMIŃSKICH Michał Peć
Żuromin gm. Żuromin Zarejestrowany  
156 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-42/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA KWW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA Arkadiusz Klimczak
Przasnysz m. Przasnysz Zarejestrowany  
157 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-82/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW WIADEREK KWW BOGUSŁAW WIADEREK Barbara Wiaderek
Przasnysz m. Przasnysz Zarejestrowany  
158 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-91/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA KWW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA Elżbieta Michalska
Przasnysz m. Przasnysz Zarejestrowany  
159 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-113/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO KWW BEZPIECZNE GODNE JUTRO Robert Gwardys
Przasnysz m. Przasnysz Zarejestrowany  
160 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-141/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS KWW JESTEM JEDNYM Z WAS Marcin Krzysztof Sobociński
Przasnysz m. Przasnysz Zarejestrowany  
161 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-3/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO Janusz Kazimierz Sadowski
Raciąż m. Raciąż Zarejestrowany  
162 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-96/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ" KWW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ" Sławomir Wiesław Wesołowski
Raciąż m. Raciąż Zarejestrowany  
163 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-116/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY POŚPIECH KWW MARTY POŚPIECH Rafał Robert Pośpiech
Raciąż m. Raciąż Zarejestrowany  
164 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-123/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA ADAMSKIEGO KWW ZBIGNIEWA ADAMSKIEGO Jerzy Świadek
Raciąż m. Raciąż Zarejestrowany  
165 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-127/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA GRABOWSKIEGO KWW SŁAWOMIRA GRABOWSKIEGO Anna Grabowska
Raciąż m. Raciąż Zarejestrowany  
166 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-1/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO KWW MARIUSZA GODLEWSKIEGO Krzysztof Dądalski Iwona Cholińska Raciąż mazowieckie Zarejestrowany

www.mariuszgodlewski.pl

167 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-2/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RACIĄŻA KWW RAZEM DLA RACIĄŻA Katarzyna Wawrowska Maria Chyczewska Raciąż mazowieckie Zarejestrowany www.razemdlaraciaza.pl
168 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-7/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU KWW RAZEM DLA SAMORZĄDU Elżbieta Joanna Wiśniewska Teresa Danuta Przyborowska Płońsk mazowieckie Zarejestrowany www.facebook.com/RazemDlaSamorzadu
169 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-9/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI KWW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI Bogdan Jaskulski Waldemar Zbigniew Surmacz Przasnysz mazowieckie Zarejestrowany www.ppp2018.com.pl
170 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-22/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO KWW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO Grażyna Kujawska Marek Stanisław Bilski Mława mazowieckie Zarejestrowany www.razemdlamlawy.pl
171 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-26/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU KWW MIESZKAŃCY Z REGIONU Przemysław Sawicki Łukasz Chrostowski Przasnysz mazowieckie Zarejestrowany www.mieszkancyzregionu.pl
172 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-25/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO KWW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO Krzysztof Andrzej Iwulski Aneta Katarzyna Iwulska Stegna mazowieckie Zarejestrowany  
173 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-31/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA" KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA Wojciech Jagodziński Janusz Kącki Ciechanów mazowieckie Zarejestrowany  
174 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-52/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ KWW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ Andrzej Józef Pietrasik Dorota Elżbieta Bodzak Płońsk mazowieckie Zarejestrowany www.pszp.net.pl
175 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6042-1/18 KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE Marek Piotr Marcinkowski Stanisław Pszczółkowski Ciechanów mazowieckie Zarejestrowany

www.cbuw.pl

176 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-79/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY KWW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY Monika Kotłowska Mariusz Krajewski Lubowidz mazowieckie Zarejestrowany www.kwwpbs.pl
177 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-83/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI KWW PRAWI I SOLIDARNI Ewa Grażyna Krysiewicz Rafał Sobieski Ciechanów mazowieckie Zarejestrowany www.kwwprawiisolidarni.pl
178 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6042-2/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ" KW STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ" Elżbieta Rykowska Bożenna Urszula Mierzejewska Ojrzeń mazowieckie Zarejestrowany www.kw-samorzadnosc-ojrzen.pl
179 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-89/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018 KWW WZU 2018 Wojciech Kwieciński Mariola Piotrowska Żuromin mazowieckie Zarejestrowany www.kwwwzu2018.pl
180 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I DCI-6043-133/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2" KWW "CZAS NA ZMIANY 2" J. MYSIAKOWSKIEGO Bernard Mysiakowski Józef Michał Mysiakowski Regimin mazowieckie Zarejestrowany  
181 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-134/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE MIASTO MŁAWA 2018 KWW MMM2018 Patryk Adrian Arent Aleksandra Sarbiewska Mława mazowieckie Zarejestrowany https://m.facebook.com.MojeMiastoMlawa2
182 Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II DCI-6043-163/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KWW RAZEM DLA POWIATU Piotr Wlizło Joanna Elżbieta Wlizło Żuromin mazowieckie Zarejestrowany  
Rejestr zmian
  • Data utworzenia17-08-2018 8:35
    Wprowadził:Urszula Cichocka
  • Data modyfikacji11-09-2018 12:19
    Wprowadził:Urszula Cichocka